Inteligencja

FIBARO

inteligentne mieszkanie

Innowacyjna technologia FIBARO może zmienić Twoje mieszkanie w inteligentny, samoistnie działający mechanizm.

Możesz zawsze mieć swój dom przy sobie. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, będziesz zarządzał swoim apartamentem za pośrednictwem telefonu, tabletu lub komputera. Grodzki Development pomoże Ci skonfigurować inteligentny system dostosowany do funkcji pomieszczeń i Twoich osobistych potrzeb.

KOMFORT

Wracasz do domu po męczącym dniu i jedyne, o czym marzysz to odpoczynek w prawdziwie komfortowych warunkach. Dzięki systemowi FIBARO jest to możliwe. Korzystając z telefonu możesz tworzyć i uruchamiać w dowolnym momencie własne sceny, czyli zaprogramowane wcześniej sekwencje zdarzeń, np. opuszczanie rolet, włączanie Twojej ulubionej muzyki i nastrojowego oświetlenia itd.

W ten sposób mieszkanie dostosuje się do stylu Twojego życia – dbając o Ciebie i Twoją rodzinę.

BEZPIECZEŃSTWO

System FIBARO to także bezpieczeństwo. Dzięki integracji większości domowych urządzeń masz możliwość pełnej kontroli nad swoim mieszkaniem z dowolnego miejsca na świecie – za pomocą telefonu lub tabletu. I nie zastanawiaj się, czy w Twoim domu jest intruz lub czy czasem nie zapomniałeś wyłączyć żelazka.

W razie nieprzewidzianych wypadków system FIBARO natychmiast poinformuje Cię o tym wysyłając do Ciebie wiadomość.

FIBARO Wall Plug

inteligentna wtyczka z serii Plug and Play

FIBARO Motion Sensor

inteligentny czujnik ruchu

FIBARO Smoke Sensor

wysokiej klasy czujnik dymu

FIBARO Flood Sensor

niesamowicie funkcjonalny czujnik zalania

Instalacja systemu FIBARO nie wymaga wielkich nakładów finansowych. W naszej inwestycji możesz otrzymać na start system inteligentnego apartamentu. Będziesz go mógł potem dowolnie rozbudowywać.

OSZCZĘDNOŚĆ

W systemie FIBARO, dzięki wbudowanej funkcji zarządzania energią, na bieżąco możesz monitorować aktualne zużycie prądu, sprawdzać historię pobieranej energii, a przy tym kontrolować, które z urządzeń zużywa jej najwięcej.

System ten pozwoli Ci również znacząco obniżyć rachunki za prąd i ogrzewanie.

Zaoszczędzisz również wiele cennego czasu przeznaczonego na wykonywanie codziennych czynności, które teraz weźmie na siebie system FIBARO.

Zdalny dostęp

Daje pełną swobodę sterowania i komunikacji, współpracuje bowiem z większością telefonów komórkowych, dostępnych na rynku.

Współpracuje z produktami bezprzewodowymi ponad 300 niezależnych producentów i wszystkimi pozostałymi urządzeniami, którymi sterować mogą konkurencyjne systemy.

Współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na rynku kamerami IP. Po wykryciu zdarzenia system wysyła zdjęcie lub film na Twoją komórkę.

Chcesz wiedzieć więcej?