Jakość

APARTAMENTY

Komfortowe rozwiązania

Komfort mieszkańców budujemy na etapie projektu. Podział na strefy dzienną i nocną czy możliwość wyjścia na taras z sypialni rodziców to jedne z wielu udogodnień w apartamentowcach.

Wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe

Atestowane drzwi antywłamaniowe renomowanych firm o podwyższonym standardzie akustycznym z dekoracyjnymi ościeżnicami od strony klatek schodowych.

Podwyższona wysokość apartamentów do 270 cm

Apartamenty o wysokości 270 cm czynią je optycznie większymi i jaśniejszymi.

Panoramiczne przeszklenia

Wielkie przeszklenia to wizytówka apartamentowców Symfonia Park zapewniające odpowiednie doświetlenie apartamentów.

Trzyszybowa stolarka okienna

Okna gwarantują właściwą izolację termiczną i ograniczają ubytki ciepła, co pozytywnie wpływa na zużycie energii cieplnej i pozwala zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

Ogrzewanie podłogowe w łazienkach

W standardzie oferujemy system ogrzewania podłogowego w łazienkach.

BUDYNEK

Podziemny garaż

Dostęp do hali garażowej zapewnia automatyczna brama segmentowa lub winda. W ofercie posiadamy otwarte i zamykane miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. Łącznie 172 miejsca do parkowania w  garażach podziemnych Symfonia Park.

Cichobieżna winda

Wszystkie budynki Grodzki Development wyposażone są w windy najwyższej jakości, aby ułatwić mieszkańcom komfortowe funkcjonowanie. Charakteryzują się cichą pracą i wysoką klasą efektywności energetycznej.

Wideodomofony

Każdy apartament inwestycji wyposażony jest w wideodomofon z kolorowym wyświetlaczem LCD.

Balustrady ze stali nierdzewnej

Balustrady ze stali nierdzewnej wypełnione szkłem podnoszą prestiż mieszkania w Symfonia Park i gwarantują ich ponadczasową trwałość, nadają lekkości bryłom budynków i eksponują ich nowoczesną stylistykę.

Wzmocniona izolacyjność akustyczna ścian i stropów

Stosujemy materiały o najwyższych parametrach izolacyjności akustycznej. Stropy w inwestycji są monolityczne, żelbetowe.

INNOWACJE

Ekskluzywny design

Części wspólne zostały zaprojektowane z dbałością o detal. Będą wykonane ze szlachetnych materiałów i realizowane na podstawie indywidualnego projektu. Strefa wejścia zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz podkreśla reprezentacyjny charakter  inwestycji Symfonia Park.

Kameralne loggie

Tarasy zaprojektowane w formie loggi zapewnią mieszkańcom poczucie prywatności i stworzą przestrzeń do niezakłóconego odpoczynku.

Inteligencja Fibaro

Każdy apartament może zostać wyposażony w inteligentny system pozwalający zdalnie zarządzać apartamentem.

OTOCZENIE

Dyskretny monitoring

Zastosowanie dyskretnego systemu monitorowania w lobby, garażu podziemnym oraz otoczeniu budynku zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Oświetlenie zmierzchowe

Teren osiedla: ciągi pieszo-jezdne i  wejścia do budynków zostaną oświetlone z zastosowaniem energooszczędnych lamp LED. Zwiększy to prestiż mieszkania w eleganckim i przytulnym otoczeniu.

Zieleń na osiedlu

Atrakcyjnie zagospodarowany, indywidualnie zaprojektowany wewnętrzny teren osiedla z różnorodną roślinnością i małą architekturą.

Automatyka osiedla

System automatyki w budynkach oraz na terenach wspólnych w zakresie oświetlenia, bram garażowych, wentylacji mechanicznej w garażach wpływa nie tylko na wygodę użytkowania, ale także pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Widok na park i tereny zielone

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstanie park rekreacyjno-wypoczynkowy. Zlokalizowany będzie w okolicach skrzyżowania ul. Kolonia i Bora Komorowskiego. Powstanie tam siłownia plenerowa, plac zabaw dla najmłodszych i  fontanna. Całość zostanie otoczona bieżnią. Ponad 2,5 ha terenów rekreacyjnych w zasięgu ręki.

Plac zabaw dla dzieci

Z myślą o najmłodszych i dla wygody rodziców zaprojektowaliśmy na terenie osiedla wielofunkcyjny plac zabaw dla dzieci.